Par projektu ‘’Šefpavāru cīņas’’

Posted on 20 November 2012 by Mundis

Š.g. Jūlija sākumā sākās projekts ”Šefpavāru cīņas.” Šī projekta laikā bija trīs nodarbības kurās jaunieši mācījās gatavot ēst. Mēs gatavojām gan pusdienas, gan kūkas, gan uzkodas. Kopumā uz šīm nodarbībām nāca 22 jaunieši. Projekta noslēgumā bija sacensības, kurās piedalījās četras komandas. Viņiem no iedotajiem produktiem bija kaut kas jāpagatavo . Visas komandas gatavoja salātus. Vērtēšanā piedalījās 4 cilvēki. Mēs vērtējām noformējumu un protams garšu. No visām komandām uzvarēja komanda „Sienāži.” Jaunieši kas piedalījās arī ieguva ļoti gardas un noderīgas balvas. Šajā projektā tika iegādāta elektriskā plītiņa, kura pēc šī projekta nonāca Šķēdes mazpulka īpašumā.

Liels paldies Eiropas Savienības programmas „Jaunatne darbībā” finansējumam. Paldies dalībniekiem, gan skolotājām par iesaistīšanos projekta īstenošanā, kā arī projekta darba grupai, kas palīdzēja. Īpašs paldies Inatai Švažai par palīdzību!

Projekts bija izdevies, jo jaunieši kas nāca uz šīm nodarbībām iemācījās gatavot ēst un salikt neiespējamus produktus kopā, izveidojot  gardus ēdienus!

Leave a Reply