Neformālās grupas “Draudzība” realizēts projekts Novadnieku pagasta ciematā Draudzība

Posted on 13 December 2016 by Mundis

esunmesjcemex iespeju fonds saldus

Neformālās grupas “Draudzība” realizēts projekts Novadnieku pagasta ciematā Draudzība .

Mūsu mērķis bija : Veicināt kopības sajūtu starp jauniešiem, bērniem un viņu vecākiem, labiekārtojot un papildinot Novadnieku pagasta ciematā Draudzība esošo rotaļlaukumu, ar jauniešu izgatavotajiem rotaļu elementiem un sporta inventāru.
Projekta aktivitātes:  Tika izveidota darba grupa un sadalīti pienākumi. Pirmais darbiņš bija smilšu kastes izveidošana un uzstādīšana bērnu laukumiņā, tad tika atvestas smiltis un bērni kopā ar vecākiem piepildīja smilšu kasti ar smiltīm un apkārt slidkalniņam.Tad tika iegādāti kokmateriāli un stiprinājumi šūpolem. Tika izstrādātas skices , veikti mēri un kopīgiem spēkiem tika pagatvotas šūpoles. Lai šūpoles labāk pildītu savu funkciju un āra apstākļos nesabojātos tad tika apstrādātas ar speciāliem līdzekļiem. Šūpoles tiks uzstādītas pavasarī kad laika apstākļi to atļaus. Liels gandarījums iepriecināt pašus mazākos pagasta iedzīvotājus.
Projekta rezultāti : Piedalījās 10 jaunieši un viņu vecāki. Iemācījas un uzzināja kā labiekārtot rotaļlaukumu . Tika uztaisīta smilšu kaste un piepildīta ar smiltīm , lai pašiem mazākjiem būtu interesanta darbošanās rotaļlaukumā. Uzstādīts basketbola grozs un futbola vārti. Tika pagatavotas šūpoles lai bērnu rotaļlaukms.

20160614_210438

20160614_163425

20160614_210036

Saldus jauniešu domes ”Es un mēs” projektu ”Jauniešiem Saldus novadā” finansē Saldus novada pašvaldības Projektu fonds un CEMEX Iespēju Fonds

Leave a Reply