Categorized | Mazo Projektu Fonds 2014

JJC projekts ‘’Tarzāns’’

Posted on 28 June 2014 by Mundis

JJC projekts ‘’Tarzāns’’

 

Jaunlutriņu Jaunmuižas jaunatnes centra aktīvie puiši sadarbībā ar Jaunlutriņu attīstības biedrību 2014. gada vasarā realizēs Saldus jauniešu domes ‘’Es un mēs’’ un Saldus novada pašvaldības atbalstītu projektu ‘’Tarzāns’’.

PROJEKTA MĒRĶIS:

Veselīga un sportiska dzīvesveida iespēju radīšana un tā popularizēšana laukos.

 

PROJEKTA AKTIVITĀTES:

 

  • Jūnijā un jūlijā  aktīvie vietējie jaunieši palīdzot saviem vecākiem un z/s ‘’Smēdeles’’ jauniešu centra teritorijā ierīkos lauka trenažierus – dažāda augstums pievilkšanās un atspiešanās stangas, līdzsvara baļķi un virves kokos. Aicinām darboties gribošos jauniešus interesēties par dienām, kad noritēs konkrēti darbi un piedalīties!
  • 21.jūlijā paredzēta ‘’Tarzāna ballīte’’, uz kuru aicināsim ‘’Ghetto games’’ un Kalnu ielas vingrotājus, lai ‘’spečuki’’ ierādītu ielas vingrošanas pamatus. Aicināti piedalīties jaunieši no Saldus un Brocēnu novada, kam interesē aktīvas sportiskas aktivitātes svaigā gaisā.

Pieteikties pasākumiem pie projekta vadītāja Agņa Vlasova –telef 25654749  vai Jaunlutriņu jauniešu lietu koordinatores Maijas Zaļumas – maijazaluma@inbox.lv , telef 26522857

 

Ierīkotais lauka trenažieru laukums būs pieejams jebkurā laikā visiem Jaunlutriņu iedzīvotājiem un Jaunmuižas jaunatnes centra viesiem!

 

Projekta v-js Agnis Vlasovs

Projekta grupa: Rūdis Frankus, Rūdis Nikalovskis

Projekta konsultante – Maija Zaļuma

Leave a Reply