Saldus Fotoklubs “ES DARU”

Saldus Fotoklubs "ES DARU"

Ideja par radošo saldenieku saliedēšanu radās 2009. gada septembrī, kad Haraldam Fiļipovam un Gatim Jaunzemam radās ideja par PDF formāta žurnāla veidošanu, kurā būtu apkopoti saldenieki, kuri dara. Žurnālam tika izvēlēts latviski labi skanošs nosaukums ”Es Daru”. Pirmais žurnāls virtuālajā vidē parādījās 2009. gada oktobra sākumā, kurā tika apkopoti divdesmit viena autora darbi tādās kategorijās kā: ”es bildēju”; ”es zīmēju”; ”es taisu”; ”es rakstu”. Līdz 2010. gada nogalei ir izveidoti seši žurnāla ”Es Daru” numuri. Neskatoties uz to, ka neformālo domubiedru grupu vienoja tikai kopīga interese par fotogrāfiju, plašākai publikai tika izstādītas trīs foto izstādes ar nosaukumiem: ”Ievads”, ”Tā mēs darām”, ”Veltījums Rozentālam”.
Interesentu skaitam augot un secinot to, ka saldenieku interese par fotogrāfiju pieņemas spēkā, radās nepieciešamība neformālo domubiedru grupu reģistrēt. Tas tika izdarīts 2010.gada 24. augustā ar nosaukumu ”Saldus fotoklubs – ES DARU” un biedrības dibinātaji ir Agris Robs, Haralds Fiļipovs, Nauris Zeltiņš un Gatis Vilbrants. Un pateicoties Saldus bērnu un jaunatnes centram esam atraduši arī jauku mītnes vietu Jauniešu iniciatīvas centrā ”Šķūnis”.
Laikam ritot, uz vietas nestāvam. Esam iesākuši nozīmīgu un ilglaicīgu Saldus mēroga projektu, kurā esam apņēmušies Saldus dabas un kultūrvides ainavas iemūžināt un atstāt tās pilsētas vesturei kā šī brīža liecību.

Pieredzējuši un ne tik pieredzējuši, nopietnāki un ne tik nopietni – mēs esam dažādi, bet visi darām.

Mūsu interneta miteklis:

http://esdaru.wordpress.com/