Iespējamā misija Saldū!

Posted on 22 November 2016 by Mundis

Iespējamā misija un Erasmus+ projekti – uzzini vairāk!

Saldus novada pašvaldības Izglītības pārvalde 2016. gada 7. decembrī laikā no 15.00 – 17.00 Saldus BJC telpās aicina uz informatīvu pasākumu skolēniem, skolotājiem, projektu vadītājiem. Lai pieteiktos pasākumam, ir jāaizpilda pieteikuma anketa.

Pasākuma ietvaros ir paredzēta Kārļa Andersona, Iespējamās misijas direktora, vieslekcija un divu lielisku projektu rakstītāju – JIC “Šķūnis” vadītājas Rudītes Muraševas un Saldus novada pašvaldības projektu vadītājas Maritas Melveres – pieredzes stāsti par dalību Erasmus+ projektos.

Iespējamās misijas jaunajam direktoram Kārlim Andersonam ir plaša pieredze biznesā, finanšu un ekonomikas jomās. Viņš ir vadījis vairākus tehnoloģiju uzņēmumus, tai skaitā Mobilly. Kārlis Andersons ir studējis ekonomiku un biznesa administrāciju Rīgas Ekonomikas augstskolā, ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbībā un inovācijās Rīgas Tehniskajā universitātē, kā arī  ieguvis maģistra grādu pedagoģijā Latvijas Universitātē. Savā vieslekcijā viņš padalīsies ar Iespējamās misijas jaunumiem, kā arī sniegs savu skatījumu uz izglītības nozares iespējām 2017. gadā.

Rudītei Muraševai, JIC “Šķūnis” vadītājai , ir liela pieredze jauniešiem paredzēto projektu vadīšanā un koordinēšanā “Erasmus+ Jaunatne darbībā” programmas ietvaros. Savā prezentācijā Rudīte atspoguļos galvenās lietas, kas ir jāievēro šāda veida projektos.

Marita Melvere ir Saldus novada pašvaldības projektu vadītāja ar vairāk kā 10 gadu pieredzi projektu darbā, tai skaitā izglītības jomā. 2016. gada maijā Marita kā Erasmus+ mācību mobilitātes (KA1) projekta dalībniece piedalījās apmācībās „Eiropas projektu plānošanas un vadības prasmju pilnveide” Florencē, Itālijā. Maritas prezentācija “Starptautisku projektu plānošana un vadīšana: galvenās atziņas un akcenti pēc mācību mobilitātes Florencē” apkopota gan apmācībās gūtā informācija, gan personiskā pieredze kā Erasmus+ projekta pieteikuma sagatavotājai un projekta vadītājai.

Pasākuma praktiskā informācija noderēs skolu pārstāvjiem, kas vēlas gatavot projektu pieteikumus Erasmus+ 2017. gada konkursam.

Visi interesenti laipni aicināti piedalīties!

Informāciju sagatavoja:
Eva Einmane
Saldus novada pašvaldības
Izglītības pārvaldes projektu vadītāja
E-pasts: eva.einmane@saldus.lv
Tālr. 27721561

 

afisa

 

 

Leave a Reply