Par projektu “Sarauj, Ezere!”

Posted on 23 November 2012 by Mundis

Ezeres vidusskolas skolēnu padome, sadarbojoties ar Ezeres pagasta attīstības biedrību „Mūsu ligzda”, šovasar realizēja projektu „SARAUJ, EZERE!”, kuru finansiāli atbalstīja biedrība Saldus jauniešu dome „Es un mēs”.

       Projekta mērķis bija veicināt Ezeres pagasta jauniešu sportisko izaugsmi, sportisko konkurētspēju un lietderīgu iekļaušanos sabiedrības rīkotajās aktivitātēs, kā arī veicināt jauniešu lietderīgu brīvā laika pavadīšanas iespējamību Ezerē vasaras periodā un no mācībām brīvajā laikā.

       Projekta uzdevums bija papildināt un atjaunot Ezeres pagasta jauniešu volejbola komandu sporta inventāru. Sarīkot džudo kluba dalībnieku „LIDO-SALDUS” paraugdemonstrējumu pasākumu Ezeres vidusskolā, tā veicinot jauniešu interesi par džudo.

      Skolēnu vasaras brīvdienās daļa Ezeres v-skolas skolēnu piedalījās vasaras spēlēs TIO volejbols – 2012, kurš norisinājās Kuldīgā. Kuldīgā notika 2 posmi – 19.jūlijā un 2.augustā. Lai cīnītos finālā Rīgā 24.augustā, abu posmu Kuldīgas sacensību kopvērtējumā bija jāiegūst vismaz 5. vieta

         Ezernieki spēlēja vispārizglītojošo skolu grupā. Uz sacensībām aizbraucām ar četrām meiteņu un trijām zēnu komandām. Vislabāk veicās zēnu „Lielezere” komandai, kas kopvērtējumā ieguva 2. vietu, līdz ar to kvalificējās finālam Rīgā. Komanda „Ezere” ieguva kopvērtējumā 3. vietu un arī kvalificējās finālspēlēm Rīgā. Mazliet nepaveicās komandai „Grieze”, viņi palika 6. vietā.

         Bilde no projekta "Sarauj Ezere" Saldū24. augustā Rīgā Daugavas stadionā norisinājās TIO volejbols 2012 fināla spēles. Spēles norisinājās uz samazināta izmēra laukumiem. Spēles ilgums 10. minūtes, jeb līdz 25 punktiem. Uz laukuma pa 4 spēlētājiem un ieguva „EZERE” – 5 vietu (zēni), „EZERE” – 6 vietu ( meitenes). „LIELEZERE” – 5 vietu ( zēni) un meitenes „LIELEZERE” – 9. vietu.

         Transportu uz sacensību norises vietām nodrošināja Ezeres pagasta pārvalde un Ezeres vidusskola. Sportot gribētāju bija vairāk, nekā spējām vienā autobusā ietilpināt, tādēļ notika labāko sportistu atlase.

          Š. G. 17. oktobrī Ezeres vidusskolas telpās notika džudo kluba „Lido Saldus” paraugdemonstrējumu pasākums, kurā Gatis Baumanis, džudo kluba treneris, mūs iepazīstināja ar džudo cīņas mākslu, tās pamatprincipiem un specifiku.

        Ar šī projekta īstenošanu mēs esam veicinājuši Ezeres pagasta jauniešu sportisko izaugsmi, konkurētspēju un lietderīgu iekļaušanos skolas un sabiedrības rīkotajās aktivitātēs, kā arī veicinājuši viņu lietderīgu brīvā laika pavadīšanas iespējamību Ezerē. Esam devuši iespēju sevi parādīt reģiona un valsts mēroga sacensībās.

       Bilde no projekta SArauj Ezere SaldūMēs papildinājām un atjaunojām Ezeres pagasta jauniešu 4 volejbola komandu sporta inventāru ar trim kvalitatīvām MOLTEN un MIKASA firmu volejbola bumbām. Esam piesaistījuši un veicinājuši Ezeres vidusskolas, Ezeres un pierobežas pagastu jauniešu interesi par džudo – sarīkojot džudo kluba dalībnieku „LIDO-SALDUS” paraugdemonstrējumu pasākumu Ezeres vidusskolā.

         Paldies mūsu atbalstītājiem: biedrībai Saldus jauniešu dome „Es un mēs”, biedrībai „Mūsu ligzda”, Ezeres pagasta pārvaldei un Ezeres vidusskolai, kā arī mūsu mīļajiem skolotājiem Guntim Ulmanim un Aļģimantam Pileckim, kā arī autobusa šoferītim Robertam Pūne.

Informāciju sagatavoja un apkopoja biedrības „Mūsu ligzda” valdes locekle/projekta konsultante Raina Boguža.

Leave a Reply