Druvas Vidusskolas Projekts “LIELGĀJIENS 2012”

Posted on 13 September 2012 by Mundis

Druvas vidusskolas LIELGĀJIENSJau otro gadu pēc kārtas, turpinot tradīciju, Druvas vidusskola dosies kopīgā Lielgājienā uz atpūtas bāzi “Zvejnieki”!

Visi skolēni un skolotāji 13.septembrī sāks ceļu „LIELGĀJIENĀ – 2012”. Visiem būs iespēja parādīt klases saliedētību kontrolpunktos, saskaroties ar  sportiskiem un radošiem uzdevumiem.  Atpūtas kompleksā “Zvejnieki” Brocēnu novadā skolēni nakšņoš teltīs, gatavos kopīgas vakariņas, dziedās dziesmas  pie ugunskura.

Šogad Lielgājiens tiks aizvadīts latviskā garā. Kontrolpunkti būs izvietoti arī Saldus ievērojamākajās vietās. Skolēniem būs jāatpazīst latviskās zīmes, jāatmin latviešu tautas mīklas un jāatpazīst koki, kas aug Latvijā. Vakarā visus dalībniekus izklaidēs folkloras grupa ar dziesmām un dejām.

Nākamajā rīta paredzēta rīta rosme, brokastis un jautrības stafete. Ap pusdienlaiku visi ar autobusu dosies atpakaļ uz Druvu.

Skolas direktora ideja par šādu vienojošu pasākumu attaisnojās jau pagājušajā gadā – bija jāpārvar gan grūtības (tulznas, nogurums), gan tika piedzīvoti jautri, sportiski un gaišām emocijām bagāti brīži..

Šādos pasākumos ir iespēja iepazīt citam citu neikdienišķās situācijās. Skolēniem ir iespēja uzzināt vienam par otru, ko vairāk, nekā ikdienā sēdžot skolas solā.  Pēc viena gada pieredzes ir pierādījies, ka pasākums tiešām visus vieno un šķiet, ka ar laiku atmiņas par to kļūs vēl pozitīvākas.

Leave a Reply